Кошик
148 відгуків
+380 (99) 477-66-86
+380 (97) 903-52-39
+380 (99) 041-72-30
вул. Верстатобудівників 11, Павлоград, Україна
"АНСЕАЛ" - Альтернативні кліматичні і комп'ютерні системи

Mitsubishi Heavy Industries

Кондиціонери Mitsubishi Heavy

Якщо Ви збираєтеся купити кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries, але ще остаточно не визначилися з вибором, то ця стаття для Вас. Нижче будуть розглянуті деякі особливості, якими володіє будь-який кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries.

Якість - ті, про що заявляють практично всі, але при реальній експлуатації це стає особливістю далеко не всіх виробників кондиціонерів. Багато «якісні» кондиціонери починають виходити з ладу через 2-3 роки роботи. А вже через 5 років переходять в розряд неремонтопридатних.

Так ось, якість для кондиціонерів Mitsubishi Heavy Industries - це не просто слово, а один з основних векторів розвитку японського виробника. 3 роки повної гарантії на спліт-системи Mitsubishi Heavy Industries з можливістю її збільшення до 5 років при щорічному сервісному обслуговуванні підтверджує поширену думку про надійність цих кондиціонерів. Термін служби кондиціонерів Mitsubishi H. I. досягає 15 років.

Кондиціонер Mitsubishi. Комфортний клімат.
Комфорт - мабуть, основна причина установки в приміщенні кондіціонера. Альо рівень комфорту визначається не тільки прохолодою. Зручність в управлінні кондиціонером, точність підтримки заданої температури, рівень шуму при роботі, ефективність очищення повітря, рівномірність розподілу повітряного потоку по всьму об'єднання єму приміщення - далеко не всі чинники, що визначають загальний рівень комфорту. Але навіть ці названі фактори комфорту вимагають від виробника впровадження в розробка і проектування обладнання найсучасніших і інноваційних технологій.

Mitsubishi Heavy Industries

Корпорація Mitsubishi Heavy Industries є виробником широкого спектру продукції, починаючи від побутової техніки і закінчуючи космічними ракетами. Хорошим правилом у компанії є впровадження сучасних інноваційних технологій з однієї своєї галузі в іншу. Будь-яка спліт-система Mitsubishi Heavy Industries - це сукупність високотехнологічних рішень безлічі галузей промисловості.

Так, наприклад, при розробці і проектуванні системи подачі і розподілу виходить повітряного потоку використовувалися методи, що застосовуються фахівцями при проектуванні лопаток турбореактивних двигунів. Це дозволив досягти того, що будь-який кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries забезпечує охолодження потужним потоком повітря при низькому рівні шуму і мінімальним енергоспоживанням.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що вибираючи кондиціонер Mitsubishi Heavy Industries - ви отримуєте не тільки якісний кондиціонер, альо комфорт, який буде радувати Вас і Ваших близьких довгі роки.

Фільтри
Ціна
Потужність обігріву
Потужність охолодження
Охолоджуюча здатність
Рекомендована площа приміщення
Наявність
Дисплей
Інвертор
Використовуваний холодоагент
Виробник
Теплий пуск
Тип кондиціонера
Функція іонізації
Контакти
+380 (99) 477-66-86
Фінансові питання
+380 (97) 903-52-39
Комп'ютерні системи (Олег, Роман)
+380 (99) 041-72-30
Кліматичні системи
+380 (93) 062-97-88
Кліматичні системи
+380 (99) 477-66-86
Офіс (Ольга Володимирівна)
вул. Верстатобудівників 11, Павлоград, Україна
Альтернативні кліматичні і комп'ютерні системи
amadeo782
Andrew SirStrateg+380990417230
Міщенко Андрій Олексійович

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner