Кошик
112 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380994776686
+380994776630
+380955300827
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградвул. Промислова, 1а, 3 поверх
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
"АНСЕАЛ" - Альтернативные климатические и компьютерные системы

Колонні спліт-системи

Колонні кондиціонери призначені для вільної підлогової установки в приміщеннях, внутрішній блок яких не вимагають монтажу - він виконаний у вигляді колони і просто ставиться на підлогу. Якщо відсутні жорсткі вимоги до дизайну приміщення, при цьому існує вимога не чіпати стіни і стелі, але необхідне використання великої холодопродуктивності (театри, музеї, ресторани), то все це Вам забезпечать кондиціонери колонного типу (інакше їх ще називають підлоговими, а також завдяки їх зовнішнім виглядом їх називають шафові).

За своїми габаритами колонні кондиціонери нагадують холодильник, вони мають велику вагу і встановлюються на підлозі. Через те, що колонні кондиціонери створюють сильний потік охолодженого повітря і не дозволяють перебувати в безпосередній близькості від себе, потрібно порівняно велика площа для його розміщення.

  • ультрасучасний дизайн
  • легкість керування
  • ефективність роботи
  • антикорозійне покриття деталей зовнішнього блоку
  • двостороння подача повітря: холодне повітря спрямований вгору, гарячий - вниз
  • компресор провідних світових виробників

* Sanyo (P-3YH / P-4YH)
** Hitachi (P-5YH)

Колонні кондиціонери використовуються для підтримки оптимальної температури у великих приміщеннях, таких як холи готелів, конференц-зали, кафе, ресторани. Внутрішній блок не вимагає настінного монтажу, а встановлюється безпосередньо на підлогу.

На відміну від інших типів напівпромислових кондиціонерів, у яких можлива прихована установка в підвісні стелі і повітроводи, до колонним кондиціонерів пред'являються підвищені вимоги до дизайну внутрішнього блоку. Розуміючи це, EWT Clima розробив ультрасучасний дизайн кондиціонера в стилі Hi-Tech.

Колонний кондиціонер EWT Clima органічно впишеться в будь-яке приміщення і прикрасить інтер'єр. У колонній кондиціонері регулювання режимів можлива як за допомогою сенсорного управління, розташованого на лицьовій дзеркальної панелі, так і за допомогою дистанційного пульта. При бажанні Ви можете запрограмувати таймер на включення або відключення кондиціонера.

Колонні кондиціонери забезпечені автоматичними вертикальними жалюзі, які рівномірно розподіляють повітря по вертикалі, тим самим швидше досягаючи заданої температури в приміщенні.

Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Гарантийный срок
Защита от замерзания
  • 3
Используемый хладагент
  • 3
Мощность обогрева
Мощность охлаждения
Охлаждающая способность
Производитель
  • 3
Рекомендуемая площадь помещения
Тип кондиционера
  • 3
Контакти
+380994776686
Фінансові питання
+380994776630
Комп'ютерні системи (Олег, Роман)
+380955300827
Кліматичні системи (Олександр)
+380930629788
Кліматичні системи
+380675236244
Офіс (Ольга Володимирівна)
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградвул. Промислова, 1а, 3 поверх
Альтернативні кліматичні і комп'ютерні системи
amadeo782
Andrew SirStrateg+380990417230
Міщенко Андрій Олексійович