Тип приєднання: 3 - або 1-фазний (4 - або 3-провідний)
Клас точності:
- для активної енергії 1.0
- для реактивної енергії 20.0
Номінальна напуга:
- для 4-провідних мереж 380/400/415/100/110/120/208/220
- для 3-провідних мереж 100/110/120/220/230
Номінальни струм: 50/60/80/100/120 А
Номінальна частота мережі: 50 або 60 Гц
Постійна лічильника: від 1 до 19999 імп/кВт⋅г
Споживання на одну фазу: до 1 ВА (без додаткового обладнання)
Температурний діапазон: -40...+70 °С
Точність внутрішнього годинника: 0.5 сек/24 г
Автономне живлення: Li-ion або Super Cap
Термін працездатності від автономного живлення:
- Li-ion >12 років
- Super Cap до 7 днів
Матеріал корпусу: полікарбонат (стійкий до УФ)
Клас захисту: IP53
Габаритні розміри: 260 x 175 x 80 мм
Вага: 1.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elgama-Elektronika |
| Країна виробник | Литва |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча температура | 70 °С |
| Максимальний струм | 120 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 °С |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Тип індикатора | РКІ |
| Тип підключення | Пряме |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 320 ₴


Відправка з 14 травня 2026
