Матеріал: сталь
Покриття: порошкова фарба біла RAL 9016
Тип фарби: глянець ПЕ
Напуга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50±5 °C
Розміри елементів:
- стійка 40х20 мм, товщина 1.5 мм
- перемічка Ø18 мм, товщина 1.5 мм
- стійка полиці 30х20 мм, товщина 1.5 мм
- перемічка полиці Ø18 мм, товщина 1.5 мм
Регулятор: на вилці
Розміщення шнура: зліва
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шурупи оцинкований з дюбелем, пластикові кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами підключения (мм) |
Висота (мм) |
Ширина (мм) |
Кількість перемичок (шт) |
Потужність (±5 %) (Вт) |
Розміщення перемичок |
|
1000 |
500 |
1020 |
Ф8 |
282 |
1-5-2 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 280 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 540 мм |
| Глибина | 395 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова відстань | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 720 ₴




Відправка з 09 червня 2026
