Матеріал: сталь
Покриття: фарба порошкова біла RAL 9016
Тип фарби: глянець ПЕ
Напруга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50±5 °C
Розмір елементів:
- стійка 25х25 мм, товщина 1.5 мм
- перемичка Ø18 мм, товщина 1.5 мм
- перемичка полки Ø16 мм, товщина 1.5 мм
Регулятор: на стійці
Розміщення шнура: зліва
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, пластикове кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами підключения (мм) |
Висота (мм) |
Ширина (мм) |
Кількість перемичок (шт) |
Потужність (±5 %) (Вт) |
Розміщення перемичок |
|
500 |
660 |
525 |
Ф5 |
130 |
рівномірно |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 130 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 525 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 615 ₴




Відправка з 09 червня 2026
