Матеріал: сталь
Покриття: порошкова фарба біла RAL 9016
Тип фарби: глянець ПЕ
Напуга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50±5 °C
Розміри елементів:
- стійка 25х25 мм, товщина 1.5 мм
- перемічка Ø18 мм, товщина 1.5 мм
Регулятор: на вилці
Розміщення шнура: зліва/справа (повернути рушникосушарку на 180°)
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- опора - 2 шт
- кріплення опори (потайний гвинт - 2 шт., заглушка 25х25 мм біла - 4 шт., заглушка пластикова - 4 шт), шестигранний ключ – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами підключения (мм) |
Висота (мм) |
Ширина (мм) |
Кількість перемичок* (шт) |
Потужність (±5 %) (Вт) |
Розміщення перемичок |
|
500 |
728 |
525 |
Ф6 |
120 |
рівномірно |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 120 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 360 ₴




Відправка з 24 квітня 2026
