Матеріал: сталь
Покриття: порошкова фарба біла RAL 9016
Тип фарби: глянець ПЕ
Напуга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50±5 °C
Розміри елементів: Ø25 мм, товщина 1.5 мм
Вимикач: на вилці
Розміщення шнура: праворуч
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шурупи оцинкований з дюбелем, пластикові кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами підключения (мм) |
Висота (мм) |
Ширина (мм) |
Довжина коліна (мм) |
Потужність (±5%) (Ут) |
|
316 |
341 |
500 |
500 |
61 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 60 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Змійка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Міжосьова відстань | 316 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



Відправка з 08 червня 2026
