Особливості ВЕНТС ВЦУН 225х103-1,1-4
- відцентровий (радіальний) вентилятор одностороннього всмоктування;
- максимальна продуктивність 2125 м3/год;
- сталевий корпус спіральний поворотний;
- трифазний серійний асинхронний двигун.
ЗАСТОСУВАННЯ
- Припливно-витяжні системи вентиляції приміщень різного призначення.
- Вентилятори можуть використовуватися як комплектуючі елементи до вентиляційних установок і установок кондиціонування повітря.
- Допускається зовнішній монтаж.
КОНСТРУКЦІЯ
- Корпус вентилятора виготовлений із сталі з полімерним покриттям.
- Вентилятор ВЦУН може бути виконаний як з напрямком обертання робочого колеса вправо, так і вліво.
- У кожному з варіантів є декілька положень корпусу, що робить можливим приєднання до повітропроводу під будь-яким кутом з кроком в 45°.
ДВИГУН
- При виготовленні вентиляторів використовуються 2х-, 4х-, 6ти - або 8-ми полюсні трифазні асинхронні двигуни, осі яких встановлюється робоче колесо з загнутими вперед лопатками, виготовлений з оцинкованої сталі.
- Застосування в двигунах підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації.
- Для достижения точных характеристик, низкого уровня шума и безопасной работы вентилятора каждая турбина при сборке проходит динамическую балансировку.
- Двигатель в вентиляторе имеет класс защиты IP 54.
РЕГУЛИРОВКА СКОРОСТИ
- Регулировка скорости вентилятора может осуществляться с помощью автотрансформаторного или частотного регулятора.
- К одному регулирующему устройству могут подключаться сразу несколько вентиляторов, при условии что общая мощность и рабочий ток не будут превышать номинальные параметры регулятора.
МОНТАЖ
- Может устанавливаться как в вентиляционных камерах и установках для кондиционирования, так и отдельно. В последнем случае – может подсоединяться к воздуховодам как двумя патрубками (выхлопным и всасывающим), так и одним выхлопным.
- Выхлопной и всасывающий патрубки имеют прямоугольное и круглое сечение соответственно.
- Подача питания осуществляется через наружные клеммы.
ВАРИАНТЫ ПОЛОЖЕНИЯ КОРПУСА ВЕНТИЛЯТОРА (ВИД СО СТОРОНЫ ПРИТОКА)
Вращение рабочего колеса вправо

Вращение рабочего колеса влево



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 21.2 кг |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 423 Па |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Тип каналу | Прямокутний |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Радіальний(Відцентровий) |
| Тип промислового вентилятора за виконанням | Канальний |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Частота обертання | 1420 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 507 мм |
| Довжина | 432 мм |
| Ширина | 388 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Продуктивність | 2125 кВт*ч |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр робочого колеса, мм | 225 |
| Струм | 2.8 А |
| Ширина робочого колеса, мм | 103 |
Специфікації
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 601 ₴





Відправка з 14 травня 2026
