Кошик
117 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380675236244
+380994776686
+380994776630
+380955300827
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградвул. Промислова, 1а, 3 поверх
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
"АНСЕАЛ" - Альтернативные климатические и компьютерные системы

Припливно-витяжні системи

Вентиляція являє собою одну з найважливіших складових приміщень найрізноманітніших типів і видів. Рішення про необхідність вентиляційної системи приймається ще на стадії розробки плану приміщень. Існують різні варіанти, серед яких популярними сьогодні є припливно-витяжні вентиляційні установки.

Припливно-витяжні системи являють собою спеціалізоване обладнання. Їх необхідність особливо проявляється в тих випадках, коли потрібно забезпечити найкращі мікрокліматичні умови в будинку. Застосування припливно-витяжних вентильованих установок виправдано в тих ситуаціях, коли приміщення відрізняються своїми досить великими розмірами. Сюди можна віднести бібліотеки, кінотеатри і так далі.

ВИДИ ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНОЇ СИСТЕМИ

Припливно-витяжна вентиляція поділяється на такі класи:

 • за принципом переміщення повітря в квартирі, тут вони можуть бути як з штучним спонуканням, так і з природним;
 • по безпосередньому їх призначенням поділяють системи вентиляції на витяжні і припливні;
 • що стосується зони обслуговування, то їх розділяють на місцеве використання і системи загальної вентиляції;
 • за принципом виконання поділяють безканальні і канальні.

Що стосується систем вентиляції з примусовою системою, то вони оснащуються різними вентиляторами, автоматикою і інший електронікою, яка дозволяє в примусовому режимі забезпечувати повітрообмін в приміщенні.

ПРИЗНАЧЕННЯ 

Основне призначення припливно-витяжної різновиди вентиляції полягає в тому, щоб подавати чисті повітряні маси в межі будівлі. Крім того, що в процесі їх роботи повітря нагрівається, відбувається і його очищення від пилу. Якщо говорити про переваги подібних установок, то можна виділити те, що стає можливим здійснення значно більш ретельного очищення подаються повітряних мас. Крім того, реалізується можливість зміни температурних і вологісних показників. Вже згадана система використовує в своїй роботі спеціальні припливні установки, які різняться в залежності від свого призначення.

Варто також відзначити і те, що можливе застосування припливно-витяжних вентиляційних установок двох типів. Серед них можна виділити набірного і моноблокового видів. Перші являють собою конструкцію, яка збирається з декількох окремих елементів. Що стосується основного їх переваги, то воно полягає в можливості вентилювання приміщень будь-якого типу і призначення.

Установки моноблочного типу, в свою чергу, характеризуються своїм розташуванням в межах єдиного корпусу, що відрізняється шумовий ізоляцією. Якщо говорити про переваги такого типу установок, то ключовим є те, що вони мають менший показником рівня шуму. Таким чином, стає можливим їх розташування в рамках житлового приміщення.

Весь принцип действия приточно-вытяжных вентиляционных установок направлен на то, чтобы обеспечивать равномерные процессы притока свежего и вывода отработанного воздуха за пределы помещения. 

ПРИНЦИП РОБОТИ ПРИПЛИВНО-ВИТЯЖНОЇ СИСТЕМИ

На перший погляд може здатися, що припливно-витяжна система вентиляції дуже складна, однак насправді вона проста. У ній по всьому будинку прокладаються спеціальні канали, по яких надходить повітряний потік в приміщення, а також прокладаються витяжні канали. На вулиці встановлюється спеціальний вентилятор, який забезпечує надходження повітря.

Работа приточно-вытяжной системы

У самому приміщенні встановлюється спеціальний конвектор, який не тільки очищає вуличне повітря, але також в залежності від пори року і внутрішньої і зовнішньої температури, також може його або нагрівати, або остуджувати, до такого рівня, який вказується при налаштуванні.

Дана система має дуже цікавий принцип роботи. У ній повітря примусово нагнітається в кімнату за допомогою потужного вентилятора. В результаті чого, створюється перепад тиску і «старий» повітря, намагаючись саморегулировать цей дисбаланс, виходить на вулицю через спеціальні витяжні канали.

НА ЗАКІНЧЕННЯ

Вибираючи спосіб організації примусової вентиляції, слід враховувати величезну кількість різних факторів. У будь-якому випадку, рекомендується пам'ятати про те, як влаштовані припливно-витяжні вентиляційні установки. Знаючи про це, можна зрозуміти причину такої їхньої популярності. Вони являють собою найбільш рекомендований варіант. Пам'ятайте, що від цього буде залежати рівень комфорту в усьому приміщенні.

 

 

 

1 2 3
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Вес
Гарантийный срок
Потребляемая мощность
Производитель
 • 7
 • 7
 • 9
 • 1
 • 8
 • 1
 • 10
 • 9
Степень защиты IP
Контакти
+380994776686
Фінансові питання
+380994776630
Комп'ютерні системи (Олег, Роман)
+380955300827
Кліматичні системи (Олександр)
+380930629788
Кліматичні системи
+380675236244
Офіс (Ольга Володимирівна)
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградвул. Промислова, 1а, 3 поверх
Альтернативні кліматичні і комп'ютерні системи
amadeo782
Andrew SirStrateg+380990417230
Міщенко Андрій Олексійович