ДОСТУПНІ ВАРІАНТИ
Доповнення:
з терморегулятором (+500.00 грн.)
з картинкою (+300.00 грн.)
з LED-підсвіткою (+400.00 грн.)
з термо-програматором (+500.00 грн.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кам-ін |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Потужність обігріву | 525 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴









Відправка з 14 травня 2026
