ДОСТУПНІ ВАРІАНТИ КОМПЛЕКТАЦІЇ МОДЕЛІ
Доповнення:
Ніжки підлогові (+250грн)
з терморегулятором (+500грн)
з картинкою (+300грн)
Wi-fi розетка (+450грн)
C термо-програматором (+600грн)
За рахунок своєї конструкції практично все тепло, що виділяється нагрівачем витрачається на обігрів повітря (конвекція) і поширення теплового потоку від керамічної панелі (інфрачервоне випромінювання), який в свою чергу нагріває предмети знаходяться в кімнаті. Всі деталі і матеріали екологічно безпечні і пройшли відповідні випробування, що підтверджують ліцензії та сертифікати якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кам-ін |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 9 кв.м |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Потужність обігріву | 475 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Стан | Нове |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




Відправка з 14 травня 2026
