Доповнення моделі:
з терморегулятором (+ 500грн)
Wi-fi розетка (+ 450грн)
C термо-програматором (+ 600грн)
Wifi - модуль (+ 220грн)
Конвектор подвійного обігріву служити в якості основного і додаткового джерела опалення. Даний тип конвектора пристосований для довготривалої експлуатації, тому його можна використовувати в якості головного джерела опалення. Корпус конвектора виготовлений із сталевого листа, покритого порошковою фарбою, всередині два нагрівальних елемента, які можна включати окремо потужністю 400W і 600 W і 400 W, що дозволяє працювати на ту потужність, яка Вам необхідна.
Конвектор може бути обладнань програмованим термостатом: автоматичний запуск при зниженні температури, робота по годинах і днях тижня. Обігрівач рекомендується встановлювати на міцну основу (підлогу), в комплект входять також кріплення, за допомогою яких обігрівач встановлюється на стіні. Підвідний кабель забезпечений вилкою. Абсолютно безпечний у використанні, нагрівачі не спалюють частинки пилу і кисню, не виділяють неприємний запах, в процесі роботи не вигоряють стіни, того теплий і гарний клімат у вашому домі гарантований.
Обігрівачі Камін добре відомі як ефективні нагрівальні пристрої. Нагрівальний елемент, виробництва Франції, виконаний зі спеціального алюмінієвого сплаву, легкий, нешкідливий і з першої секунди поширює тепло. Компактні панелі і конвекційні обігрівачі поєднують в собі новітні технології зі стильною функціональністю, тому їх можна використовувати вдома і в будь-яких інших будівлях. Всі системи управління розташовані збоку, тому вони легкодоступні і видно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кам-ін |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Потужність обігріву | 1000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Стан | Нове |
| Тип нагрівального елементу | Метало-керамічний |
- Ціна: 2 590 ₴







Відправка з 14 травня 2026
