ДОСТУПНІ ВАРІАНТИ
Доповнення моделі:
з терморегулятором (+ 500грн) Wi-fi розетка (+ 450грн) C термо-програматором (+ 600грн) Wifi - модуль (+ 220грн)
Представляємо останню розробка обігрівача, зібраного в Україні, в якому використовуються нагрівальні елементи французького виробництва. Електроконвектори Камін зроблені таким чином, що конструкція і розташування конвекційних каналів максимально швидко прогрівають площа приміщення. А також інфрачервоний потік від лицьової частини дозволяє нагрівати предмети, що знаходяться в радіусі 3 метрів. Ці обігрівачі призначені для основного опалення будинків, дач і будь-яких приміщень побутового та комерційного призначення. У обігрівачі 2 нагрівальних елемента: один з яких обігріває конвекцією, а другий - інфрачервоним потоком.
Електричний конвектор обладнань кнопками, дозволяє включати по черзі нагрівальні елементи або відразу обидва, для швидкого прогрівання приміщення. Ми пропонуємо широкий асортимент електронагрівальної продукції під торгівельну маркою Камін: від обігрівачів з електронним термостатом до систем опалення, керованих з мобільного телефону за допомогою SMS. Ці обігрівачі можуть використовуватися в якості основного або додаткового опалення приміщень цілий рік. Нагрівання за допомогою електрообігрівачів дуже зручний: без проекту опалення, обслуговування, з легким монтажем.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кам-ін |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Максимальна температура нагріву | 80 град. |
| Потужність обігріву | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Стан | Нове |
| Тип нагрівального елементу | Метало-керамічний |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴







Відправка з 14 травня 2026
