У конвекторі фінляндського бренду Ensto відбилися всі риси європейського високої якості. Адже в кожній деталі і зовнішнього вигляду, і внутрішнього механізму простежується увагу і продуманий підхід до дрібниць. Дана модель може охопити чималу площу, аж до 30 м2. Відповідно, споживана потужність його також висока - Потужність 2000 Вт. Однак вона цілком виправдовує роботу конвектора, який нагріває приміщення швидко, без шуму. Ще одним підтвердженням якості є вбудована механіка у вигляді термостата і захист від надмірного нагрівання. А сам виробник Ensto надає на свій прилад п'ятому ятирічну гарантію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ensto |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Висота | 1523 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 300 ₴


Відправка з 14 травня 2026
