Конвектор Ensto потужністю 1500 Вт може забезпечити достатнім теплом кімнату, середня площа якої 17-24 кв. м. Даний прилад можливо використовувати не тільки як додаткове опалення. Він чудово справляється з роллю основного опалювального джерела. Конвектор не відтворює шуму при роботі і не сушить приміщення. Саме тому він підходить для кімнат, де вологість повітря низька. Прилад за методом кріплення є універсальним - його можна ставити і на спеціальні ніжки, або монтувати на стіну. Він обладнаний надійною захистом від програвав. Корпус виконаний з оцинковки, тому захищений від корозії і іржі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ensto |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 1121 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 840 ₴


Відправка з 14 травня 2026
