Чи не в кожному приміщення основне опалення є ідеальним і може гарантувати тепло на 100%. Часто потрібні додаткові способи обігріву. А в період міжсезоння обігрівачі виступають основним приладом, що забезпечує тепло. В цьому випадку незамінним буде конвектор Ensto. У даній моделі теплової охоплення становить від 9 і до 12 м². Все залежить від рівня обігріву та пріоритетності опалення. Конвектор є можливість встановити в будь-яких приміщеннях, незалежно від ступеня вологості. А те, що при роботі навіть в повну потужність обігрівач не забирає кисень з кімнати, робить його безпечним і економічним у використанні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ensto |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 750 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 719 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 795 ₴


Відправка з 14 травня 2026
