Застосування
• Для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень
. • Для під'єднання каналів до вентиляційних отворів (шахтам)
. • Декорування монтажних отворів.
Конструкція
• Виготовляється з пластику білого кольору.
• Кріпиться до стіни за допомогою шурупів.
• Приєднувальні перерізу: 55х110, 60х122, 60х204 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стінки | 2 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Приєднувальний діаметр, мм | 55*110 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип повітровідвід за матеріалом | ПВХ |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | Плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴


Відправка з 07 червня 2026
