Застосування
• Для формування вузлів відгалужень припливних або витяжних вентиляційних систем побутових, громадських та інших будівель.
• Для з'єднання плоских і круглих каналів.
Конструкція
• Виготовляється з пластику білого кольору.
• Приєднувальні розміри: 55х110-100 мм.
• Пряме з'єднання з каналами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Приєднувальний діаметр, мм | 55*110 |
| Користувацькі характеристики | |
| Приєднувальний діаметр, мм | 100 |
| Тип повітровідвід за матеріалом | ПВХ |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | Плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


Відправка з 07 червня 2026
