Застосування
• Для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень.
• Для з'єднання плоских і круглих каналів під кутом 900
. Конструкція
• Виготовляється з пластику білого кольору
. • Приєднувальні розміри: 55х110-100, 60х122-100, 60х204-100, 60х204-125, 60х204-150, 90x220-125, 90x220-150 мм.
• Плоскі канали приєднуються безпосередньо, а круглі – через з'єднувач відповідного діаметру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Приєднувальний діаметр, мм | 60*204 |
| Користувацькі характеристики | |
| Приєднувальний діаметр, мм | 150 |
| Тип повітровідвід за матеріалом | ПВХ |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | Плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴


Відправка з 07 червня 2026
