Застосування
• Для припливної або витяжної вентиляції різних приміщень.
• Для з'єднання плоских каналів одного перерізу.
Конструкція
• Виготовляється з пластику білого кольору.
• Пряме з'єднання з каналами. Обладнаний спеціальним обмежувачем для зручної стикування.
• Приєднувальні перерізу: 55х110, 60х122, 60х204, 90x220 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип повітровідвід за матеріалом | ПВХ |
| Тип повітровідвід за формою перерізу | Плоский |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴


Відправка з 07 червня 2026
