Тип: РК-монітор
Діагональ екрану, дюймів: 27
Тип ЖК-матриці: IPS
Розрядність панелі: 8 біт
Формат зображення: 16: 9
Дозвіл: 1920x1080
Крок точок: немає даних
Час реакції: 4 мс
Кут огляду, гор / верт: 178/178
Тип системи підсвічування: WLED
Максимальна яскравість: 300 кд / м2
Контрастність: 1000: 1
Покриття екрану: матове
Вигнутий екран: немає
Частота оновлення: 75 Гц
Інтерфейси відеосигналу: D-Sub (VGA), HDMI, Display Port
Функція MHL: немає
Концентратор USB: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0
Регулювання підставки по висоті: немає
Адаптивна синхронізація: немає
Потужність: 18 Вт
Розміри: 610x394x185 мм
Вага: 6,3 кг
Підтримка VESA-кріплення: VESA 100
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Широкоформатний екран | Так |
| Екран | |
| Покриття антивідблиску | Так |
| Час відгуку | 5 мс |
| Контрастність хххх:1 | 1000 |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.311 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Версія USB | 3.0 |
| Вхід/Вихід | VGA, DisplayPort, HDMI |
| Кількість роз'ємів HDMI | 1 |
| Кількість роз'ємів VGA | 1 |
| Розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота | 394 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18 Вт |
- Ціна: 11 660 ₴




