Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напуга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50 ±5°C
Розміри елементів:
- стійка O30, товщина 1.5 мм
- перемічка 30х15, товщина 1.2 мм
Регулятор: на вилці
Розміщення шнура: зліва/справа
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шурупи оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт
|
Відстань між центрами стійок А (мм) |
Висота В (мм) |
Ширина З (мм) |
Кількість перемичок (шт) |
Потужність (±5%) (Вт) |
Розміщення перемичок |
Розміщення шнура |
| 500 | 812 | 530 | П10 | 148 | 3-3-4 | зліва/справа |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 150 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 812 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴



Відправка з 15 травня 2026
