Продуктивність (холод): 2.7 кВт (ефективність 4.9)
Продуктивність (тепло): 3.5 кВт (ефективність 4.6)
Електрична потужність (холод): 550 Вт
Електрична потужність (тепло): 754 Вт
Витрата повітря: 450-800 куб. м / рік
Внутрішній блок
Рівень шуму: 18-43 дБА
Габарити: 996x301x225 мм
Вага: 13 кг
Зовнішній блок
Рівень шуму: 53 дб
Габарити: 899x596x378 мм
Вага: 44.5 кг
Діаметр труб (газ): 9 мм
Діаметр труб (рідина): 6 мм
Максимальна довжина магістралі: 15 м (перепад висот до 10 м)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Потужність обігріву | 3500 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 9200 BTU/г |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 44.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 378 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 899 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 301 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 996 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 54 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 754 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 550 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Потік повітря | 800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 723 ₴


Відправка з 15 травня 2026
