Виробник: SVEN
Тип: Мультимедійна акустика
Установка: полична
Підключення: провідне
Кількість каналів: 2.0
Кількість смуг: 1
Потужність колонок: 10 (2х5) Вт
Частотний діапазон: 70-18000 Гц
Відношення сигнал / шум: немає даних
Чутливість: немає даних
Підсилювач: вбудований
Фазоинвертор: в колонках
Ethernet: немає
Wi-Fi: немає
DLNA: немає
Bluetooth: немає
AirPlay: немає
NFC: немає
RCA: немає
mini Jack 3.5 mm: х1
Цифровий оптичний: немає
Цифровий коаксіальний: немає
USB: немає
XLR: немає
Вихід на навушники: немає
Дисплей: немає
Пульт ДУ: немає
Док-станція: немає
Картрідер: немає
Регулювання високих частот: немає
Регулювання низьких частот: є
Вбудований FM-приймач: немає
Вбудований аудіоплеєр: немає
Інтернет-радіо: немає
Харчування: від мережі
Матеріал корпусу: MDF
Матеріал обробки: шпон
Розміри: 115х225х155 мм
Вага: 2.3 кг
Колір: чорний, вишня
Комплектація: базова
Додатково: Регулятор гучності на корпусі колонки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVEC |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість смуг | 1 |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 70 Гц |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для настільного ПК |
- Ціна: 748 ₴



