Виробник: FD-audio
Тип: мультимедійна акустика
Установка: для підлоги
Підключення: провідне, бездротове
Кількість каналів: 2.0
Сумарна електрична потужність: 56 Вт (2х28)
Кількість смуг: 3
Частотний діапазон: 20-20000 Гц
Відношення сигнал / шум: від 60 дБ
Поділ каналів: від 45 дб
Діаметр ВЧ-випромінювача: 1 дюйм
Діаметр СЧ-випромінювача: 4 дюйма
Діаметр НЧ-випромінювача: 6,5 дюймів
Магнітне екранування: є
Фазоінвертор: є
Матеріал корпусу: MDF
Чутливість: немає даних
Підсилювач: вбудований
Регулювання високих частот: немає
Регулювання низьких частот: є
роз'єм об'єми підключення
RCA: 2
TRS 3,5 mm: немає
Цифровий оптичний: немає
Цифровий коаксіальний: немає
USB: 1
XLR: немає
Вихід на навушники: немає
S / PDIF: немає
Дисплей: є
Пульт ДУ: бездротовий
Док-станція: немає
Картрідер: немає
Вбудований FM-приймач: є
Вбудований аудіоплеєр: є
Інтернет-радіо: немає
Харчування: від мережі
Розміри: 170x265x610 мм
Загальна вага: 11,5 кг
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F&D |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість динаміків | 3 шт. |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Потужність | 56 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип | Підлогова |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 612 мм |
| Глибина | 265 мм |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 4 405 ₴





