Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50 ±5°C
Розміри елементів:
- стійка Ø30, товщина 1.5 мм
- перемичка овальної форми 32х18, товщина 1.2 мм
Регулятор: на стійці
Розміщення шнура: зліва
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, різьбова втулка, штифт) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами стійок А (мм) |
Висота В (мм) |
Ширина З (мм) |
Кількість перемичок* (шт) |
Потужність (±5%) (Вт) |
Розміщення перемичок |
Розміщення шнура |
| 500 | 912 | 530 | П11 | 165 | 3-4-4 | зліва/справа |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 165 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 912 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 610 ₴




Відправка з 15 травня 2026
