Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50 ±5°C
Розмір елементів:
- стійка Ø30, товщина 1.5 мм
- перемичка Ø20, товщина 1.2 мм
- стійка полки Ø20, товщина 1.5 мм
- перемичка Ø14, товщина 1.2 мм
Регулятор: на вилці
Розміщення шнура: зліва
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами стійок А (мм) |
Висота В (мм) |
Ширина З (мм) |
Кількість перемичок (шт) |
Потужність (±5%) (Вт) |
Розміщення перемичок |
| 500 | 660 | 530 | П7 | 137 | 1-1-5 |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 135 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 620 ₴





Відправка з 15 травня 2026
