Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50 ±5°C
Розміри елементів:
- стійка Ø30, товщина 1.5 мм
- перемичка Ø20, товщина 1.2 мм
Регулятор: на вилці
Розміщення шнура: зліва
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, п'ятак, різьбова втулка, штифт) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами стійок А (мм)
|
Висота В (мм)
|
Ширина З (мм)
|
Кількість перемичок (шт)
|
Потужність (±5%) (Вт)
|
Розміщення перемичок |
| 1000 | 512 | 1030 | П5 | 145 | рівномірно |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Сталь |
| Потужність | 145 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 1030 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжосьова відстань | 1000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 080 ₴




Відправка з 15 травня 2026
