Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напуга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50±5 °C
Розміри елементів:
- стійка O30 мм, товщина 1.5 мм
- перемічка 25х12 мм, товщина 1.2 мм
Регулятор: на вилці
Розміщення шнура: праворуч
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шурупи оцинкований з дюбелем, п'ятак, втулка, штифт, стійка) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами стійок (мм) |
Висота (мм) |
Ширина (мм) |
Кількість перемичок (шт) |
Потужність (±5 %) (Вт) |
Розміщення перемичок |
Розміщення шнура |
|
400 |
612 |
430 |
П7 |
85 |
2-3-2 |
праворуч |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 85 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 612 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Міжосьова відстань | 400 мм |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 560 ₴



Відправка з 15 травня 2026
