Матеріал: сталь нержавіюча AISI304
Напруга живлення: 220 В
Температура поверхні виробу: 50±5 °C
Розміри елементів:
- стійка 30х30 мм, товщина 1.2 мм
- перемичка Ø 20 мм, товщина 1.5 мм
Регулятор: на стійці (двокнопковий)
Розміщення шнура: зліва (вихід ззаду)
Комплектація:
- Рушникосушарка – 1 шт
- кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, гвинт, втулка, штифт, стійка) - 4 шт
- ключ шестигранний – 1 шт
- упаковка (картонний короб, поліетиленовий чохол, поліетиленовий чохол для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт
- паспорт – 1 шт.
|
Відстань між центрами стійок (мм) |
Висота (мм) |
Ширина (мм) |
Кількість перемичок (шт) |
Потужність (±5 %) (Вт) |
Розміщення перемичок |
|
500 |
1200 |
590 |
П10 |
210 |
каскадом |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laris |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал рушникосушки | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 210 Вт |
| Робоча температура | 50 град. |
| Тип рушникосушки | Електричний |
| Форма рушникосушки | Драбинка |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 198 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина | 590 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 170 ₴





Відправка з 17 травня 2026
