Модернізація електричного котла з біметалічним термореле.
Терморегулятор Terneo RK створений для поліпшення комфорту, наочності і підвищення ККД електричних котлів, що працюють під управління біметалевих термореле.
Прецизійний цифровий датчик дозволяє бачіті реальну температуру теплоносія на дисплеї пристрою. Ефект підвищення комфорту від використання термостата для котла terneo rk обумовлений тім що через зменшення перепаду температури, завдяки зменшенню гістерезису, в приміщенні, що обігрівається створюється більш постійна температура. Гістерезис біметалічного термореле близько 3-5 °С і більше. Використовуючи ж термореле terneo rk, ви самі можете виставити бажаний гістерезис від 1 до 10 °С, і більш точно виставити бажану температуру теплоносія.
Термореле Terneo RK - альтернативні сфери застосування.
Терморегулятор даної моделі з успіхом знайшов своє застосування в сушильних шафах у харчовій (приготування сухофруктів) і деревопереробної (сушка деревини) промисловості. При обладнанні сушильних шаф він успішно поєднується з реле часу (таймер). Дана зв'язку язка забезпечує технологічний цикл з урахуванням необхідної температури і тривалості процесу.
Межі регулювання: -55 ... + 125 °С
Максимальний струм навантаження: 32
Максимальна потужність навантаження: 6000 Вт
Напуга живлення: 220 В
Маса в повній комплектації: 0.29 кг
Основні монтажні розміри: 70x85x33 мм
Датчик температури: DS18B20 або NTC 10 кОм
Довжина з'єднання єднувального кабелю датчика: 4 м
Температурний гістерезис: 0.5 °З
Кількість комутацій під навантаженням: не менше 50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження: не менше 100 000 циклів
Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Країна виробник | Україна |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 32 А |
| Максимальна температура регулювання | 125 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -55 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Електричні котли |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 53 мм |
- Ціна: 1 156 ₴


Відправка з 08 червня 2026
