Ви можете застосовувати Terneo BX з нагрівальними кабелями та плівками більшості виробників, представлених на ринку. Пристрій поставляється з аналоговим датчиком температури (R10), але також сумісно з електронним датчиком (D18). Терморегулятор підтримує такі типи підключених датчиків статі: 4.7, 6.8, 10, 12, 15, 33, 47 кОм при 25 °C.
Сфери застосування: для теплої підлоги, для водяної теплої підлоги
Тип управління: Цифровий, WiFi
Спосіб монтажу: В підрозетник
Максимальна сила струму: 32 А
Особливості: віддалений доступ, збережння даних у "хмарі"
Мінімальна температура: +5 °C
Максимальна температура: +45 °C
Максимальна потужність навантаження 7000 ВА
Напруга живлення: 230 В
Маса в повній комплектації: 0.18 кг
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 75 х 75 х 34 мм
Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм
Довжина з'єднувального проводу датчика: 3 м
Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів
Температурний гістерезис: 0.5...10 °С
Діапазон вимірюваних температур: -28 ... + 75 °С
Ступінь захисту за ГОСТ 14254: IP20
Комплект поставки: терморегулятор, декоративна рамка, датчик температури з з'єднання єднувальним проводом, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terneo |
| Вага | 0.29 кг |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Максимальна сила струму | 32 А |
| Максимальна температура регулювання | 75 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -28 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 53 мм |
- Ціна: 2 743 ₴


Відправка з 08 червня 2026
