Дана модель конвектора - це компактне, економічне рішення для обігріву невеликої площі. Прилад відрізняється невеликими габаритами і здатний опалити приміщення, площа якого не більше 4 м2. Конвектор може вікорістовуватіся як додаткове джерело тепла і допомагати в основному опалення. А також застосуються і як основний. У прилад вбудований механічний регулятор, яким можна встановлювати температуру від 6 і до 36 градусів. Нагрівання здійснюється швидко, а споживання енергії мінімальне. Тому конвектор Ensto подарує невеликому приміщенню комфортне, м'яке тепло при мінімальних витратах електроенергії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ensto |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Потужність обігріву | 250 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 451 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
| Тип терморегулятора | Механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 105 ₴


Відправка з 14 травня 2026
