Кондиціонер GREE GWH28ACE-K3NNA1A
Виробник: Gree; Призначення кондиціонера: Побутової; Тип кондиціонера: Спліт-система; Тип внутрішнього блоку: Настінний; Режим роботи кондиціонера: Охолодження/обігрів; Рекомендована площа приміщення: 80.0кв.м; Потік повітря: 850 куб. м/час; Охолоджуюча здатність: 27200BTU/ч; Потужність обігріву: 8500.0Вт; Потужність охолодження: 8000.0Вт; Країна виробник: Китай; Додатковий сервіс: Сервісне обслуговування; Гарантійний термін: 36 мес
Додаткові функції і характеристики. Інвертор: Ні; Тип управління: Електронне; Автоматичний режим роботи: Так; Нічний режим роботи: Так; Пульт дистанційного керування: Так; Таймер: Так; Функція іонізації: Ні; Режим осушення повітря: Так; Режим вентиляції: Так; Рівень шуму: 51.0дБ; Теплий пуск: Так; Максимальна довжина комунікацій: 30.0м; Захист від замерзання: Так; Використовуваний холодоагент: R410a
Параметри роботи приладу. Споживана потужність у режимі охолодження: 2846.0Вт; Споживана потужність у режимі обігріву: 2647.0Вт; Мінімальна робоча температура навколишнього середовища: -7.0град.; Максимальна робоча температура навколишнього середовища: 43.0град.; Напруга мережі: 220~240 В; Частота: 50.0Гц
Габаритні розміри внутрішнього блоку. Висота внутрішнього блоку: 329мм; Ширина внутрішнього блоку: 1122мм; Глибина внутрішнього блоку: 247мм; Вага внутрішнього блоку: 16.5кг
Габаритні розміри зовнішнього блоку. Висота зовнішнього блоку: 700мм; Ширина зовнішнього блоку: 965мм; Глибина зовнішнього блоку: 396мм; Вага зовнішнього блоку: 61.0кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Потужність обігріву | 8500 Вт |
| Потужність охолодження | 8000 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 27200 BTU/г |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 80 кв.м |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Ні |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 61 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 965 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 329 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 247 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1122 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2647 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2846 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Потік повітря | 850 |
- Ціна: 51 356 ₴


Відправка з 14 травня 2026
