Виробник: Sven
Тип: мультимедійна акустика
Установка: полична
Підключення: провідне, бездротове
Кількість каналів: 2.0
Максимальна потужність: 90 Вт (2х45)
Частотний діапазон: 40-27000 Гц
Відношення сигнал / шум: немає даних
Поділ каналів: немає даних
Діаметр ВЧ-випромінювача: 1 дюйм
Діаметр НЧ-випромінювача: 5 дюймів
Магнітне екранування: є
Фазоінвертор: є
Матеріал корпусу: MDF
Чутливість: немає даних
Підсилювач: вбудований
Регулювання високих частот: є
Регулювання низьких частот: є
роз'єм об'єми підключення
RCA: 2
TRS 3,5 mm: 1
Цифровий оптичний: 1
Цифровий коаксіальний: немає
USB: 1
XLR: немає
Вихід на навушники: 1
S / PDIF: 1
Дисплей: є
Пульт ДУ: бездротовий
Док-станція: немає
Картрідер: microSD
Вбудований FM-приймач: є
Вбудований аудіоплеєр: MP3, FLAC, APE, WMA, WAV
Інтернет-радіо: немає
Харчування: від мережі
Розміри: 175x248x345 мм
Загальна вага: 7,5 кг.
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна частота | 27000 Гц |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Акустичне випромінювання | Біполярна |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Тип ВЧ-випромінювача | Купол |
| Тип СЧ-випромінювача | Конус |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Цифровий коаксіальний вхід | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 345 мм |
| Глибина | 248 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 5 289 ₴












