Виробник: Edifier
Тип: мультимедійна акустика
Установка: полична
Підключення: провідне, бездротове
Кількість каналів: 2.0
Сумарна електрична потужність: 36 Вт (2х18)
Частотний діапазон: немає даних
Відношення сигнал / шум: немає даних
Поділ каналів: немає даних
Діаметр ВЧ-випромінювача: 1 дюйм
Діаметр НЧ-випромінювача: 4 дюйма
Магнітне екранування: є
Фазоінвертор: є
Матеріал корпусу: MDF
Чутливість: немає даних
Підсилювач: вбудований
Регулювання високих частот: є
Регулювання низьких частот: є
роз'єм об'єми підключення
RCA: 2
TRS 3,5 mm: немає
Цифровий оптичний: немає
Цифровий коаксіальний: немає
USB: немає
XLR: немає
Вихід на навушники: немає
S / PDIF: немає
Дисплей: немає
Пульт ДУ: немає
Док-станція: немає
Картрідер: немає
Вбудований FM-приймач: немає
Вбудований аудіоплеєр: немає
Інтернет-радіо: немає
Харчування: від мережі
Розміри: 250x145x170 мм
Загальна вага: немає даних
Колір: чорний, темно-коричневий, вишневий, бежевий (бук)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemix |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Фазоінверторного типу |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 36 Вт |
| Призначення | Комплект акустики |
| Тип | Полична |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 147 мм |
- Ціна: 1 657 ₴



