Припливно-витяжна установка Gree ERV FHBQ-D3.5-K призначена для вентиляції офісів, квартир та інших приміщень. Оснащена двома фільтрами тривалого терміну експлуатації. Система має вбудований таймером і автонапомінаніем про необхідність обслуговування.
Передові технології та фірмові матеріали забезпечують низьке енергоспоживання, високу продуктивність і простоту установки.
Особливості конструкції:
- Забезпечена відцентровими вентиляторами з малим енергоспоживанням і великим статичним тиском
- Компактна конструкція, зручна для монтажу та обслуговування
- Оптимізована висота профілю установки, для економії необхідного інсталяційного простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Вага | 45 кг |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 0.165 кВт |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кабелі подачі електроживлення | 3 кількість жив |
| Кабелі подачі електроживлення (перетин, мм2) | 1Ph переріз, мм2 |
| Витрата повітря, м3/год | 360/260/210 |
| Статичний тиск, Ра | 100/80/60 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 306 мм |
| Довжина | 879 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 416 ₴


Відправка з 14 травня 2026
