Тип пам'яті: 3D TLC
Контролер: немає даних
Заяв ресурс запису: 30 TB (268x)
Швидкість читання: 500 MB / s
Швидкість запису: 320 MB / s
Випадкове читання 4 КБ: 7500-60500 IOPS
Випадковий запис 4 КБ: 11500-71500 IOPS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team Group |
| Вид | Внутрішній |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Сумісність інтерфейсу | SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150), SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 317 ₴



