Кошик
112 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380994776686
+380994776630
+380955300827
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградвул. Промислова, 1а, 3 поверх
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
"АНСЕАЛ" - Альтернативные климатические и компьютерные системы

Idea

Інжинірингова компанія Idea Engineering Limited заснована в 2007 році в Гонконгу (Сянгані) - спеціальну економічну зону при КНР і спеціалізується виключно на кліматичній техніці.

Але незважаючи на «юний» вік компанія Idea розробляє і виробляє в кооперації з провідними виробниками найсучаснішу кліматичну техніку. Партнерами компанії стають тільки кращі виробники в галузі кондиціонування, вентиляції і холодильних систем.
Компанія Idea Engineering Limited Hong Kong починала свою діяльність як виробник електропобутової апаратури для внутрішнього ринку Китаю. Професійний менеджмент, залучення цільових інвестицій і прагнення йти "в ногу" з новітніми технологіями, переорієнтували напрямок зусиль, стратегію і тактику роботи компанії. Вже на другий рік свого існування, компанія зайняла сильні позиції в динамічному ринку. Таким чином заснована в Гонконгу як фірма виробник електроапаратури для внутрішнього ринку Китаю, компанія IDEA Engineering на сьогоднішній день є одним з найбільших виробників холодильного електрообладнання.

Кондиціонери торгової марки Idea, виробництва Midea Holding Co, Ltd / Китай / відноситься до найбільш популярному типу спліт - систем, які в 90% випадків застосовуються для кондиціювання житлових приміщень. Їх популярність обумовлена ​​прийнятною ціною і великим набором функцій. Кондиціонери Idea, крім охолодження, може обігрівати і виробляти вентиляцію в приміщенні, а також видаляти зайву вологість. Модельний ряд спліт-систем Idea містить кондиціонери різної потужності для установки в приміщеннях від 20 до 70 квадратних метрів в залежності від величини тепло виділень.

Кондиціонери Idea виробляються на заводі Midea в Китаї. Цей завод є найбільшим китайським виробником спліт-систем, на якому розміщують замовлення компанії з усього світу, в тому числі і з України.

Кондиціонери Idea популярні завдяки правильній ціновій політиці виробника: забезпечення максимальних обсягів продажів за рахунок мінімальних наценок.Постоянний контроль виробника за якістю і використання компресорів провідних виробників: Toshiba, Matsushita, Mitsubishi, Hitachi, Copeland дозволяють запропонувати кондиціонери різних форм-факторів високої якості.

Компанія IDEA Engineering виробляє велику кількість різних за призначенням і характеристиками систем кондиціонування. У широкому модельному ряду є і прості малогабаритні пристрої, і системи, призначені для установки у виробничих приміщеннях. Кондиціонери IDEA Engineering - це якість і надійність, практичність і функціональність за доступними цінами.

1 2 ... 5
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Гарантийный срок
Дисплей
  • 9
Защита от замерзания
  • 4
Используемый хладагент
  • 101
Мощность обогрева
Мощность охлаждения
Охлаждающая способность
Производитель
  • 5
  • 96
Рекомендуемая площадь помещения
Тип кондиционера
  • 2
  • 20
  • 61
Функция ионизации
  • 12
Контакти
+380994776686
Фінансові питання
+380994776630
Комп'ютерні системи (Олег, Роман)
+380955300827
Кліматичні системи (Олександр)
+380930629788
Кліматичні системи
+380675236244
Офіс (Ольга Володимирівна)
УкраїнаДніпропетровська областьПавлоградвул. Промислова, 1а, 3 поверх
Альтернативні кліматичні і комп'ютерні системи
amadeo782
Andrew SirStrateg+380990417230
Міщенко Андрій Олексійович