Терморегулятор призначений для керування інфрачервоними панелями, конвекторами та іншими опалювальними приладами, а також охолоджуючим обладнанням. Він забезпечує підтримку постійної температури в межах від 0 до 30 °С, а її вимір здійснюється вбудованим датчиком.
Сфери застосування: Для інфрачервоних панелей і конвекторів, Для охолодження і вентиляції
Тип управління: Цифровий
Спосіб монтажу: В розетку
Максимальна сила струму: 16 А
Особливості: Вбудований таймер, Захист від дітей
Максимальна температура: +30 °C
Максимальна потужність навантаження 3000 ВА
Напруга живлення: 230 В
Маса в повній комплектації: 0.124 кг
Споживання струму в активному стані при максимальній яскравості: чи не більше 6.2 мА
Споживання струму в режимі сну: не більше 2.8 мА
Габаритні розміри (Ш х В х Г): 60 х 106 х 76 мм
Датчик температури: NTC терморезистор 10 кОм
Кількість комутацій під навантаженням, не менше: 50 000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше: 20 000 000 циклів
Температурний гістерезис: 1 °С
Ступінь захисту по ГОСТ 14254: ІР20
Комплект поставки: терморегулятор, гарантійне свідоцтво, гарантійний талон, інструкція, технічний паспорт, пакувальна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terneo |
| Страна производитель | Украина |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Кондиционирование помещения, Инфракрасные обогреватели, Радиаторы |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 76 мм |
| Длина | 106 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.2 |
| Максимальная сила тока | 16 |
| Максимальная температура регулирования | 30 |
| Минимальная температура регулирования | 0 |
| Тип монтажа терморегулятора | розеточный |
- Цена: 920 ₴


Отправка с 08 июня 2026
