Тип пам'яті: 3D TLC
Контролер: Phison S3111-S11
DRAM-кеш: немає даних
Заявлений ресурс записи: 80 TB (357x)
Послідовна швидкість читання: 550 MB / s
Послідовна швидкість запису: 450 MB / s
Випадкове читання 4 КБ: 6500-60000 IOPS
Випадковий запис 4 КБ: 23500-53000 IOPS
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Объем накопителя | 240 GB |
| Совместимость интерфейса | SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150), SATA III (SATA/600) |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 г |
| Высота | 7 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 69.9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 020 ₴





