У конвекторі фінляндського бренду Ensto відбилися всі риси європейського високої якості. Адже в кожній деталі і зовнішнього вигляду, і внутрішнього механізму простежується увагу і продуманий підхід до дрібниць. Дана модель може охопити чималу площу, аж до 30 м². Відповідно, споживана потужність його також висока - Потужність 2000 Вт. Однак вона цілком виправдовує роботу конвектора, який нагріває приміщення швидко, без шуму. Ще одним підтвердженням якості є вбудована механіка в вигляді термостата і захист від надмірного нагрівання. А сам виробник Ensto надає на свій прилад п'ятирічну гарантію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ensto |
| Количество режимов работы | 1 |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Высота | 1523 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
Информация для заказа
- Цена: 9 300 ₴


Отправка с 14 мая 2026
