Конвектор Ensto потужністю 1500 Вт може забезпечити достатнім теплом кімнату, середня площа якої 17-24 кв. м. Даний прилад можливо використовувати не тільки як додаткове опалення. Він чудово справляється з роллю основного опалювального джерела. Конвектор не відтворює шуму при роботі і не сушить приміщення. Саме тому він підходить для кімнат, де вологість повітря низька. Прилад за методом кріплення є універсальним - його можна ставити і на спеціальні ніжки, або монтувати на стіну. Він обладнаний надійною захистом від програвав. Корпус виконаний з оцинковки, тому захищений від корозії і іржі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ensto |
| Количество режимов работы | 1 |
| Мощность обогрева | 1500 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 1121 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
Информация для заказа
- Цена: 8 840 ₴


Отправка с 14 мая 2026
