Чи не в кожному приміщення основне опалення є ідеальним і може гарантувати тепло на 100%. Часто потрібні додаткові способи обігріву. А в період міжсезоння обігрівачі виступають основним приладом, що забезпечує тепло. В цьому випадку незамінним буде конвектор Ensto. У даній моделі теплової охоплення становить від 9 і до 12 м². Все залежить від рівня обігріву та пріоритетності опалення. Конвектор є можливість встановити в будь-яких приміщеннях, незалежно від ступеня вологості. А то, що при роботі навіть в повну потужність обігрівач не забирає кисень з кімнати, робить його безпечним і економічним у використанні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ensto |
| Количество режимов работы | 1 |
| Мощность обогрева | 750 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Высота | 719 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 5 795 ₴


Отправка с 14 мая 2026
