Якщо конвектор підібраний правильно в залежності від площі кімнати, то він зможе добре її обігріти навіть при самих холодних умовах. Конвектор Beta EPNBM05P від бренду Ensto розрахований на невелику кімнату. Якщо мова йде про повну обігріві без основного джерела тепла, то кімната повинна бути до 6 м², а при додатковому використанні площа може бути збільшена до 8 квадратів. У конвекторі стоїть захист, яка в автоматичному режимі запобігає перегріванню приладу. У даній моделі регулювання здійснюється механічним шляхом за допомогою термостата. У конвекторі Ensto повністю проявилося фінляндський якість і сумлінність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ensto |
| Количество режимов работы | 1 |
| Мощность обогрева | 500 Вт |
| Терморегулятор | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Высота | 588 мм |
| Глубина | 85 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Тип терморегулятора | Механічний |
Информация для заказа
- Цена: 5 270 ₴


Отправка с 14 мая 2026
