Інфрачервоний обігрівач Венеція ПКІТ 750 Е з електронним програматором складається з основної керамічної панелі і конвектора. Так як цей прилад має два нагрівальних елемента інфрачервоний і конвекційний, його називають біоконвектором 2 в 1. Кожен з нагрівальних елементів має свій сталевий повітрозабірник і короб для поліпшення конвекції.
Даний обігрівач має вбудований програмований терморегулятор з допомогою якого можна регулювати температуру повітря в приміщенні і підлаштовувати роботу під свій графік життя, програмуючи під свій розклад. Крім того, при досягненні заданої температури, терморегулятор відключає обігрівач від мережі, а при зниженні її 3-5 градусів заново включає, таким чином час роботи приладу на добу зменшується, що і призводить до додаткової економії енергоспоживання. Обігрівач оснащений електрокабелем довжиною 90 см. І виделкою.
Можливості терморегулятора: Терморегулювання в обігрівачі ПКІТ 750 Е здійснюється за допомогою двох датчиків температури (терморегулятор ERA + 4L / ERA + 4LT): перший контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрати електроенергії, а також задавати для кожної кімнати індивідуальну температуру, другий термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує його безпеку (виключає перегрів при підвищеній напрузі електромережі, накриванні і перекиданні приб ра, дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнатах і т.п). Крім того, контролер буде попереджати Вас про відсутність заземлення в електромережі.
Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні (можна по годинною програмою з добовим або тижневим циклом - див. Інструкцію), терморегулятор автоматично в залежності від тепловтрат приміщення знаходить необхідну температуру самого обігрівача, а також навантаження на електромережу (100% або 50% потужності) . Включення і вимикання нагрівача здійснюється електронним способом (безшумно, без іскор і перешкод). Обігрівач з даними терморегулятором може залишатися включеним протягом усього року, працює рівно стільки, скільки потрібно для обігріву приміщення, не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 18 кв.м |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25 кг |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 37-55 |
| Регулирование | вбудований електроний термостат |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
| Состояние | Нове |
- Цена: 5 540 ₴





Отправка с 14 мая 2026
