Інфрачервоний обігрівач Венеція ПКІТ 300 Е з електронним програматором складається з основної керамічної панелі і конвектора. Так як цей прилад має два нагрівальних елемента інфрачервоний і конвекційний, його називають біоконвектором 2 в 1. Кожен з нагрівальних елементів має свій сталевий повітрозабірник і короб для поліпшення конвекції.
Даний обігрівач має вбудований програмований терморегулятор з допомогою якого можна регулювати температуру повітря в приміщенні і підлаштовувати роботу під свій графік життя, програмуючи під свій розклад. Крім того, при досягненні заданої температури, терморегулятор відключає обігрівач від мережі, а при зниженні її 3-5 градусів заново включає, таким чином час роботи приладу на добу зменшується, що і призводить до додаткової економії енергоспоживання. Обігрівач оснащений електрокабелем довжиною 90 см. І виделкою. Можливості терморегулятора: Терморегулювання в обігрівачі ПКІТ 300 Еосуществляется за допомогою двох датчиків температури (терморегулятор ERA + 4L / ERA + 4LT): перший контролює температуру повітря в приміщенні, що дозволяє мінімізувати витрати електроенергії, а також задавати для кожної кімнати індивідуальну температуру, другий термодатчик контролює температуру поверхні самого обігрівача, що максимально забезпечує його безпеку (виключає перегрів при підвищеній напрузі електромережі, накриванні і перекиданні прилади ра, дає можливість обмежити температуру в дитячих кімнатах і т.п). Крім того, контролер буде попереджати Вас про відсутність заземлення в електромережі. Користувач задає для себе необхідну температуру в приміщенні (можна по годинною програмою з добовим або тижневим циклом - див. Інструкцію), терморегулятор автоматично в залежності від тепловтрат приміщення знаходить необхідну температуру самого обігрівача, а також навантаження на електромережу (100% або 50% потужності) . Включення і вимикання нагрівача здійснюється електронним способом (безшумно, без іскор і перешкод). Обігрівач з даними терморегулятором може залишатися включеним протягом усього року, працює рівно стільки, скільки потрібно для обігріву приміщення, не витрачає ні одного зайвого кіловата електроенергії.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Venecia |
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Кремовый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 50 мм |
| Глубина | 4 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Технические характеристики | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Max. ºt лицевой панели | 80°С ± 5°С |
| Объем помещения, который обогревается, м.куб. | 25 |
| Регулирование | вбудований електроний термостат |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Нове |
Информация для заказа
- Цена: 4 170 ₴






Отправка с 14 мая 2026
