Mitsubishi Heavy SRK25ZMX-S / SRC25ZMX-S - це настінний кондиціонер серії Deluxe інверторного типу. Кондиціонер застосовується для охолодження і обігріву повітря в приміщеннях з площею до 25 кв.м.
Тип: настінний
Інвертор (плавне регулювання потужності): +
Основні режими: охолодження / нагрів
Теплова потужність в режимі охолодження (хв. - макс.): 0.9 ... 3.2 кВт
Теплова потужність в режимі обігріву (хв. - макс.): 0.9 ... 4.7 кВт
Електрична потужність в режимі охолодження: 0.49 кВт (енергоефективність 5.2)
Електрична потужність в режимі підігріву: 0.6 кВт (енергоефективність 5.2)
Пусковий струм: 3.2 А
Максимальний робочий струм: 8 А
Пульт дистанційного керування: +
Таймер включення / вимикання: +
Габарити внутрішнього блоку: 870 x 290 x 230 мм
Габарити зовнішнього блоку: 780 x 540 x 290 мм
Вага внутрішнього блоку: 9.5 кг
Вага зовнішнього блоку: 31.5 кг
Рівень звукового тиску
Охолодження (внут.): 34 / 25 / 22 / 19 дБА
Нагрівання (внут.): 36 / 29 / 23 / 19 дБА
Зовнішній (охлажд./обігрів): 45 / 45 дБА
Рівень шуму (макс./ном./мін./тихий.)
Охолодження (внут./зовніш.): 50 / 57 дБА
Тепло (внут./зовніш.): 52 / 57 дБА
Довжина трубопроводу
Максимальна довжина: 20 м
Максимальний перепад висот: 10 м
Діаметр трубопроводів холодагенту
Рідина: 6.35 мм (1/4")
Газ: 9.52 мм (3/8")
Тип хладагента: R 410А
Діапазон зовнішніх температур
Охолодження: -15...+46 °С
Підігрів: -15...+24 °С
Площа що обслуговується: до 25 кв.м
Підключення харчування: зовнішній блок
Електроживлення: 220-240 В, 50 Гц
Гарантія: 60 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsubishi Heavy Industries |
| Мощность обогрева | 3130 Вт |
| Мощность охлаждения | 2550 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 8700 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Дисплей | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Фильтр | Фотокаталитический фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 35 кг |
| Высота внешнего блока | 595 мм |
| Глубина внешнего блока | 290 мм |
| Ширина внешнего блока | 780 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 309 мм |
| Глубина внутреннего блока | 220 мм |
| Ширина внутреннего блока | 890 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 46 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 590 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 490 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 60 |
- Цена: Цену уточняйте


Отправка с 14 мая 2026
