Виробник: Seagate
Лінійка: BarraCuda 3,5 "
Тип: жорсткий диск
Тип HDD: внутрішній
Обсяг 1000 ГБ
Інтерфейс підключення: SATA 3.0
Форм-фактор: 3,5
Призначення: для настільних комп'ютерів
Швидкість обертання пластин 7200 rpm
Буфер: 64 МБ
Фізичний розмір сектора: 4096 байт
Максимальна швидкість передачі даних: 215 МБ / с
Річна навантаження записи: 55 ТБ
Допустимий час безперервної роботи: 2400 годин на рік
Кількість пластин / головок: 1/2
Обсяг пластин, ГБ: немає даних
Стартовий струм: 2 А
Споживана потужність при читанні / запису: 5,1 Вт
Споживана потужність при очікуванні: 3,9 Вт
Споживана потужність при зупинці обертання: 0,3 Вт
Кількість циклів включення / вимикання: 600000
Рівень шуму при читанні / запису: немає даних
Рівень шуму в режимі очікування: немає даних
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Вид | Внутренний |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем буфера | 64 MB |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 7200 об/мин |
| Совместимость интерфейса | SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150), SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 400 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 147 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
- Цена: 1 939 ₴




