Виробник: Seagate
Лінійка: SkyHawk
Тип: жорсткий диск
Тип HDD: внутрішній
Обсяг 1000 ГБ
Інтерфейс підключення: SATA 3.0
Форм-фактор: 3,5
Призначення: для настільних комп'ютерів
Швидкість обертання пластин: 5900 rpm
Буфер: 64 МБ
Фізичний розмір сектора: 4096 байт
Максимальна швидкість передачі даних: 175 МБ / с
Річна навантаження записи: 180 ТБ
Час роботи 24/7: 8760 годин (круглий рік)
Кількість пластин / головок: відсутні
Обсяг пластин, ГБ: немає даних
Стартовий струм: 2 А
Споживана потужність при читанні / запису: 5,6 Вт
Споживана потужність при очікуванні: 4,0 Вт
Споживана потужність при зупинці обертання: 0,5 Вт
Кількість циклів включення / вимикання: 600000
Параметр MTBF: 1000000
Рівень шуму при читанні / запису: немає даних
Рівень шуму в режимі очікування: немає даних
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Вид | Внутренний |
| Внешняя скорость передачи данных | 180 Мб/сек |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для настольного ПК |
| Объем буфера | 64 MB |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Скорость вращения | 5900 об/мин |
| Совместимость интерфейса | SATA II (SATA/300), SATA (SATA/150), SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 415 г |
| Высота | 20 мм |
| Длина | 147 мм |
| Ширина | 102 мм |
- Цена: 2 336 ₴



